Haber

Ayrılık ve İntihar İsteyen Karısını ve Oğlunu Öldürdü

Esenler’de İnan Taşçı, boşanmak isteyen eşi Gülay Taşçı ve oğlu Efe Taşçı’yı tabancayla öldürdükten sonra intihara teşebbüs etti. Hastaneye kaldırılan İnan Taşçı da hayatını kaybetti.

Olay, saat 07:00 sıralarında Esenler Mimar Sinan Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre İnan Taşçı (51), borçları nedeniyle kendisinden boşanmak isteyen eşi Gülay Taşçı ile tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından İnan Taşçı, karısı Gülay Taşçı’yı (39) ve ardından oğlu Efe Taşçı’yı (19) tabancayla vurarak öldürdü.

İnan Taşçı yakınlarını arayarak karısı ve oğlunu öldürdüğünü söyledi. İhbar üzerine olay yerine giden polis ekipleri, İnan Taşçı’nın camdan rastgele ateş ettiğini gördü.

Polise not attı

İnan Taşçı olay yerine giden ekiplere not attı.

Taşçı’nın eşinin kardeşlerini suçladığı notta, ‘Sevgili karım ve oğlum, sizi 5 dolara namus ve namusları için satanlar arasında bırakmak istemedim. Mecbur kaldığım için karımı ve oğlumu öldürdüm. Karım dünyanın en uygun kadınıdır, erdemlidir, iffetlidir. Benim için oğlum aynı. Herkes bundan ders çıkarsın. hak eden herkese söylüyorum. Oğlum ve Güloşum bu ölümü hak etmediler, umarım siz benden beter olursunuz.yazdığı bilinmektedir.

Polis operasyon yapmak üzereyken intihar etti.

Özel harekât polisleri operasyon düzenleyecekleri sırada İnan Taşçı bu kez kendini başından vurarak intihar girişiminde bulundu.

Bayrampaşa’da hastaneye kaldırılan İnan Taşçı da hayatını kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu