Haber

Hatay’da art arda meydana gelen depremlerin ardından Haluk Levent: Birçok bina yok oldu

AFAD’dan alınan bilgiye göre saat 20.04 sıralarında merkez üssü Hatay Defne olan 6.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntının derinliği 16,74 kilometre olarak belirlendi. Deprem şiddetli bir şekilde hissedilirken vatandaşlar paniğe kapıldı. 6.4 büyüklüğündeki depremin ardından bu kez saat 20.07 sıralarında Hatay’ın Samandağ ilçesinde 5.8 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. 5.8 büyüklüğündeki depremin derinliği 7 kilometre olarak belirlendi. Bazı binaların göçük altında kaldığı bildirildi.

“HASARLI 5 BİNA YIKILDI”

6 Şubat’ta büyük yıkıma neden olan depremlerin ilk anından itibaren bölgede bulunan Dude’nin kurucusu ve sanatçısı. Haluk Levent Hatay’daki son durumu sosyal medya hesabından duyurdu. Levent, “Bugüne kadar başıma gelenler” dedi. haberler Hasarlı 5 bina yıkıldı. Bu sadece Samandağ bölgesinde. Daha sonra buradan bilgi vereceğim.”

HALUK LEVENT’TEN DİKKATLİ PAYLAŞIM

Bölgede büyük panik yaşanırken, bölgedeki AHBAP derneğinin kurucusu Haluk Levent’in sosyal medyadan yaptığı paylaşım dikkat çekti.

“BİRÇOK BİNA ÇOK FAZLA GİTTİ”

İlk gönderisinde, “Çok sarsıldık çocuklar!” Levent daha sonra kendi sözlerini kullanarak, “Offff, şu kadar bina gitti, bu kadar çok” yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu